Monika Kacza

Zajmuję się głównie fotografią, a od niedawna także filmem. Jestem członkiem zarządu Mosaic, gdzie odpowiadam w szczególności za wizerunek Stowarzyszenia w social mediach. Rzadko kiedy rozstaję się z aparatem. W fotografii od zawsze fascynowała mnie możliwość przedstawienia świata na swój własny, oryginalny sposób. W 2019 zostałam wyróżniona w ogólnopolskim konkursie portretowym. Ukończyłam także kurs fotografii studyjnej. Uwielbiam wszelką symetrię i refleksy, ważna jest dla mnie estetyka zdjęcia. Chciałabym kiedyś choć zbliżyć się do precyzji kompozycji Camilli Akrans. Wraz z Piotrkiem i Marcinem pracowałam od 2018 nad wykreowaniem wizji Mosaic.

Jestem także członkiem wytwórni MCS Records, gdzie odpowiadam za teledyski i oprawę wizualną grupy. To tam po raz pierwszy zmierzyłam się z wyzwaniem nakręcenia klipu muzycznego. Razem z resztą MCSu pracujemy nad promocją kolejnych kawałków i albumów.

Poza fotografią kocham góry. Szczególnie w zimie, kiedy mogę oddać się drugiej pasji – narciarstwu. Jeżdżę w klubie narciarskim Yeti, gdzie od czasu do czasu uczę dzieciaki właśnie jazdy na nartach.

Jako zestresowana maturzystka, niezależnie od pory dnia nie gardzę czarną kawą.

Albumy

Wybrane Prace